I Otwarte Zawody Narciarskie Szybowników i Paralotniarzy

plakat_duzy
28 lutego 2015r. zapraszamy do naszego Ośrodka na I Otwarte Zawody Narciarskie Szybowników i Paralotniarzy.
Zawody są dedykowane szybownikom i paralotniarzom z całej Polski, którzy nie tylko w powietrzu, ale i na śniegu chcą aktywnie spędzać czas. Chcemy promować Górę Żar i nasz Ośrodek jako miejsce do całorocznego uprawiania aktywnego wypoczynku.

Zawody mają otwartą formułę, czyli mogą wziąć w nich udział także osoby nie związane ze sportem lotniczym, chociaż będą musiały zdecydować, czy chcą startować w barwach szybowników czy paralotniarzy. W zawodach będą mogli wziąć udział zarówno narciarze jak i snowboardziści.

Konkurencja zawodów to slalom gigant na poziomie średniozaawansowanym. Przewidujemy dwa przejazdy. Będzie przeprowadzona klasyfikacja indywidualna (ogólna oraz oddzielnie dla szybowników i paralotniarzy) oraz drużynowa. Aby zgłosić drużynę potrzeba minimum 3 zawodników. Na podstawie 10 najlepszych wyników indywidualnych rozstrzygniemy również, czy zawody wygrali szybownicy czy paralotniarze.

Wpisowe na zawody wynosi 25 PLN. Wpłaty należy dokonywać na konto GSS w Banku Spółdzielczym 49 8120 0003 2001 0053 2426 0001 z dopiskiem „wpisowe [imię i nazwisko zawodnika]” lub w recepcji Ośrodka (również w dniu zawodów do godz. 9:00). Wpisowe obejmuje:
– numer startowy,
– dwa przejazdy na trasie z pomiarem czasu (opłata za przejazd kolejką PKL płatna oddzielnie),
– gorące napoje,
– ciepły posiłek
– rabat na karnet narciarski PKL,
– nagrody dla zwycięzców.

Szczegółowy regulamin na niniejszej stronie pojawi się już wkrótce, ale już dziś warto dokonać zgłoszenia i zacząć szlifować formę do zawodów. Rejestracji można dokonać przy pomocy formularza zgłoszeniowego na tej stronie (do 27 lutego) lub w recepcji Ośrodka, również w dniu zawodów do godz. 9:00.

Wszelkie informacje na temat zawodów można uzyskać przez e-mail: marketing@osrodekzar.pl lub telefonicznie: 33 866 10 46.

Zapraszamy również do udziału w imprezach towarzyszących zawodom opisanych poniżej.

 

zawody - program

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pkl-30W okresie od 27.02 do 1.03 każdy uczestnik zawodów będzie miał możliwość skorzystania z jednorazowego rabatu w wysokości 30% na dowolny karnet zakupiony w kasie PKL na górze Żar.
Jest to doskonała okazja do zakupu np. trzydniowego skipassu, który będzie obowiązywał także w czasie trwania zawodów.
Warto więc wykorzystać tę okazję i już przed zawodami sprawdzić swoje umiejętności i lepiej przygotować się rozgrywanej konkurencji.

Vouchery upoważniające do otrzymania zniżki będą wydawane w recepcji Ośrodku Aktywnego Wypoczynku.

Celem przypomnienia: w ramach opłaty startowej zawodnik nie otrzymuje biletu.
logo

Formularz zgłoszeniowy do zawodów narciarskich:

Imię:*

Nazwisko:*

Adres e-mail:*

Nr telefonu:*

Szybownik/Paralotniarz:

Klub / niezrzeszony

Nazwa drużyny

Dodatkowe informacje:

Przesyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych na potrzeby zawodów. Oświadczam także, że mój stan zdrowia pozwala mi na start w zawodach sportowych.
Tak

* pola wymagane