Ośrodek Aktywnego Wypoczynku ŻAR to nie tylko doskonałe miejsce do uprawiania wielu sportów, ale także możliwość zapoznania się i promocji lokalnej przedsiębiorczości, z naciskiem na produkty rękodzielnicze oraz domowe manufaktury.

Stąd też już 17 i 18 stycznia 2015 r. w Ośrodku będzie zorganizowany Kiermasz Karnawałowy, który za główny cel stawia sobie właśnie promocję oraz możliwość zakupu produktów wytwarzanych na terenie Żywiecczyzny.

Kiermasz będzie otwarty dla wszystkich osób, oczywiście bezpłatnie. W sobotę i w niedzielę otwarty będzie w godzinach 9.oo-16.00.

Osoby odwiedzające kiermasz będą miały możliwość zakupu wielu interesujących, tradycyjnie produkowanych lub wytwarzanych produktów z szeroko rozumianej bogatej tradycji tym ziem.

Stoiska, które z pewnością będą aż uginać się od interesujących i atrakcyjnych wyrobów, pełne będą m.in.

  • ręcznego tkactwa i hafciarstwa oraz koronek
  • decoupage’u
  • rzeźby oraz plastyki
  • produktów spożywczych wytwarzanych wg własnych, tradycyjnych receptur
  • praktycznych produktów dnia codziennego
  • artykułów dekoracyjnych do domów i mieszkań

oraz wiele innych interesujących produktów wytwarzanych przez lokalne, domowe manufaktury.

Z pewnością szeroki wachlarz oferowanych przez wystawców produktów zachęci Państwa do odwiedzin Kiermaszu Karnawałowego. Pozwoli także zapoznać się z wciąż niedocenianą acz bardzo atrakcyjną bogatą gamą wszelkich mniejszych i większych domowych manufaktur.

Serdecznie zapraszamy!

 

Uwaga!

Wciąż istnieje możliwość dołączenia do kiermaszu jako wystawca. Osoby chętne wziąć udział proszone są o kontakt: + 48 691-411-121 lub marketing@osrodekzar.pl.