Jesień zawitała do nas już w pełni. A gdzież nie lepiej ją dostrzec, jak w mieniących się setkami odcieni czerwieni  żółci liśćmi drzew porastających górskie otoczenie naszego ośrodka. Gdzież jak nie w u nas można mieć doskonałą możliwość wypoczynku i podziwiania jednej z najpiękniejszych pór roku.

Tym bardziej zapraszamy Państwa do aktywnego spędzania czasu. Spacery, jazda na rowerze, wędrówki górskie, kolarstwo, nordic walking i wiele, wiele innych możliwości stwarza pobyt w naszym ośrodku. Szczególnie w tygodniu, poza weekendowym gwarem, szczególnie polecamy pobyt u nas.

Po smacznym śniadaniu, nabraniu sił, warto przejrzeć mapę, zapytać się w recepcji, gdzie warto aktywnie spędzić wolny czas. Zespół ośrodka na pewno zawsze doradzi nad wyborem odpowiedniej trasy i pomoże przy jej zaplanowaniu. A po wcześniejszej rezerwacji, możemy zorganizować interesującą wycieczkę pod okiem doświadczonego przewodnika górskiego, który w bezpieczny i interesujący sposób wypełni dzień.

Z kolei po dniu pełnym wrażeń, gdzież jak nie u nas, można zjeść smaczny, domowy obiad czy kolację w restauracji, a wieczorem miło spędzić czas w kawiarni.