Trzy Korony Żywieckie to nasz autorski program z serii atrakcyjnie i aktywnie. Walory krajoznawczo-turystyczne naszego regionu z pewnością nie trzeba nikomu zachwalać, ale by lepiej je poznać, warto skorzystać z naszej oferty.

Dogodne położenie naszego Ośrodka stwarza idealną szansę na zdobycie Trzech Koron Żywieckich czyli najwyższych szczytów trzech pasm otaczających Kotlinę Żywiecką:
– Czupel 933 m n.p.m. w Beskidzie Małym,
– Skrzyczne 1257 m n.p.m. w Beskidzie Śląskim,
– Babia Góra (1725 m n.p.m. w Beskidzie Żywieckim.

Podczas kilkudniowego pobytu można śmiało zrealizować ten program, tym bardziej, że jest on przeznaczony dla niemalże każdego. Dodatkową atrakcją może być zdobycie jednego ze szczytów, poprzez wyjazd kolejką krzesełkową ze Szczyrku na Skrzyczne.

Każdorazowo szczegółowy program ustalany jest indywidualnie, gdyż w zależności od dostępnego czasu, warunków pogodowych czy predyspozycji uczestników, może być modyfikowana długość poszczególnych wycieczek. Ponadto można poszerzyć propozycję wędrówki o dodatkowe atrakcje, których w górach nie brakuje.

Szczególnie polecamy skorzystanie z opieki przewodnia beskidzkiego, który na pewno uatrakcyjni czas spędzony w górach i zadba o Państwa bezpieczeństwo.

Kontaktując się z nami przed przyjazdem (marketing@osrodekzar.pl lub +48 691-411-121), zawsze będzie można uzyskać dodatkowe informacje o możliwości pobytu u nas oraz szczegółowo poznać lub ustalić program.

Zapraszamy!